Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Ви оцінюєте наш сайт?

Дорожня карта для випускників

Дата: 17 серпня 2018 о 11:25, Оновлено 17 серпня 2018 о 11:25

Дорожня карта для випускників

Я хочу вступити до ВНЗ в Україні: шість кроків до мети

1. ОБЕРИ  ШКОЛУ

Обери школу на території, що контролюється українською владою, де ти будеш здобувати освіту за екстернатною  формою і проходити державну підсумкову атестацію (ДПА). На сайті МОН є перелік шкіл, рекомендованих для навчання екстернів.

Для випускників тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополя рекомендованою є Міжнародна українська школа (м. Київ).

2. НАПИШІТЬ ЗАЯВУ ПРО ЗАРАХУВАННЯ

Напиши заяву на ім’я директора обраної школи з проханням зарахувати на навчання у формі екстернату (для неповнолітніх заяву пишуть батьки або особи, які їх замінюють).

Надішліть заяву до школи в письмовому або електронному вигляді.

3. ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА ЗНО

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) потрібно зареєструватися в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

www.testportal.gov.ua

Інформацію з питань реєстрації можна отримати в розділі «Реєстрація». Для реєстрації на ЗНО потрібно мати паспорт. (Якщо паспорту немає – потрібно надати копію свідоцтво про народження і довідку з місця навчання (з фотографією), підписану директором школи та засвідчену печаткою навчального закладу).

Зареєструвавшись на сайті, ти отримаєш електронного листа зі скан-копією сертифіката. За допомогою скан-копії ти зможеш зайти у свій особистий кабінет і дізнатися адреси пунктів тестування, де ти проходитимеш ЗНО. Оригінал сертифіката ти отримаєш уже в самому пункті тестування.

4. СКЛАДИ ДЕРЖАВНУ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ

У встановлені строки необхідно пройти ДПА у тій школі, де ти навчаєшся екстерном. На екзамени ти маєш приїхати особисто.

Щоб дістатися школи, де ти складатимеш іспити, потрібно отримати перепустку через пункт пропуску (Випускники, яким не виповнилося 16 років, можуть виїхати на контрольовану владою територію тільки в супроводі батьків або осіб, які їх замінюють).

Для отримання дозволу на перетин лінії розмежування з метою проходження ДПА та ЗНО необхідно подати такі документи:

заяву від батьків (якщо батьки супроводжуватимуть дитину) та дитини (у разі наявності паспорту) на керівника Координаційного центру при оперативному штабі з управління антитерористичною операцією (АТО), в якій вказується маршрут переміщення (населені пункти), термін знаходження в районі проведення АТО (контрольованій чи неконтрольованій території);

копію паспортних документів (дані про дітей, які не досягли 16 років заносяться разом з даними батьків);

копію документа, що підтверджує мету в’їзду на контрольовану територію (для випускника - копія запрошення Українського центру оцінювання якості освіти).

електронний варіант фотографії, яка ідентифікує особу (неповнолітню особу) на час подачі документів.

Вказані документи необхідно надіслати на електронну адресу Міністерства освіти і науки України.

Батькам, які супроводжуватимуть дитину в обов’язковому порядку при перетині лінії розмежування необхідно мати копію свідоцтва про народження дитини.

Особам, які супроводжуватимуть дітей, необхідно мати нотаріально завірену довіреність батьків.

5. ПРОЙДИ ЗНО

Щоб подати документи до вищого навчального закладу України після складання ДПА необхідно скласти ЗНО. На електронну адресу, яка вказана у твоїй реєстраційній картці ЗНО, надійдуть два бланки: запрошення-перепустка та сертифікат ЗНО на предмети.

Якщо з поважних причин ти не зможеш скласти ЗНО під час основної сесії, то це можна буде зробити під час додаткової сесії.

6. ВСТУПАЙ ДО ВНЗ

Коли п’ять кроків позаду, час подавати документи для вступу до вищого навчального закладу: атестат про повну загальну середню освіту, сертифікат ЗНО і паспорт. Документи для вступу до ВНЗ можна подавати в електронному вигляді.

Дізнайся більше за телефонами:

(067) 504 32 18, (099) 311 49 18, (063) 952 00 15

(Міністерство освіти і науки України)

(044) 486 09 62 (пн-пт, 9.00-18.00)

(Український центр оцінювання якості освіти)

(050) 707 04 14, (095) 696 01 02, (096) 214 84 82

(Громадське об’єднання «Фонд «Відкрита політика»)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.