Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Ви оцінюєте наш сайт?

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Date: 25 лютого 2019 о 20:35, Refreshed 25 лютого 2019 о 21:16
156 views

20 лютого учні Морозівської школи зібрались в актовій залі, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам'яттю тих, хто боровся за честь, правду і гідність та віддав своє життя за нас з вами.

21 листопада 2013 року за кілька днів до складання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, український уряд радикально повернув курс держави від євроінтеграційного до курсу спрямованого на розвиток співпраці з державами - членами СНД. Обурена таким рішенням уряду України молодь виходить на Майдан Незалежності у Києві. Невдоволення підтримують по всій Україні. Це був початок Революції Гідності. До кінця доби 21 листопада на Євромайдан у столиці збирається понад 1500 чоловік. З'явилась поліція, посилені загони Беркуту. Із другої половини наступного дня кількість людей зростає, відбулися перші сутички із поліцією.

у ніч проти 30 листопада близько четвертої години ранку, коли на Майдані Незалежності залишалося до 400 протестувальників, їх оточили озброєні бійці Беркуту та здійснили розгін мирного протесту, примінивши силу. Події 30 листопада стали переломним моментом в українськиїх подіях кінця 2013 року.

Фінальним і найбільш драматичним етапом революції стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок. Розгони Євромайдану відзначилися брутальним побиттям сотень людей, десятків журналістів. Поступово ці штурми та розгони переросли у велетенські акції спротиву, били дзвони всіх церков, а кожен штурм сприймався як боротьба не на життя, а на смерть.

Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок! В Морозівській ЗШ згадали всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України.

більше фото

Comments:
Only authorized users can leave comments.